O nas

Firma z doświadczeniem

Rare Metals jest spółką powołaną przez zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w gospodarce odpadami, którzy posiadają odpowiednie kompetencje w zakresie recyklingu i odzysku surowców. Stawiamy na wykwalifikowany zespół, pracujący w branży od początku wejścia na Polski rynek producentów baterii litowo-jonowych oraz komponentów do ich produkcji. Współpraca ta dała możliwość zdobycia cennego doświadczenia, następstwem czego jest powołanie spółki Rare Metals, której głównym celem jest recykling dla Elektromobilności oraz całej branży Automotive.

Dążymy do maksymalnego podniesienia jakości uzyskiwanych surowców oraz satysfakcji klientów.

Jakość przetwarzanych
surowców

Satysfakcja klientów

Odtwórz wideo

Jakość

Głównym celem firmy jest odzysk kluczowych surowców w celu ponownego użycia, w zgodzie z zasadami wdrażanej w UE gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ).

Doświadczenie

Wykwalifikowany zespół z wieloletnim doświadczeniem w zakresie gospodarki odpadami w tym recyklingu i odzysku surowców.

Nowe technologie

Wdrażamy najnowsze technologie w zakresie recyklingu baterii li-ion oraz odzysku metali ziem rzadkich.

Zespół specjalistów

Jedną z istotnych wartości firmy jest podnoszenie kwalifikacji zespołu oraz rozwijanie świadomości naszych partnerów i klientów, tak aby możliwie najwięcej odpadów poddawać recyklingowi. Odpowiadając na wymagania współczesnego świata dążymy do przejścia na gospodarkę niskoemisyjną oraz znacznego ograniczenia śladu węglowego.

Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych

Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych (PSPA). Jest to największa organizacja branżowa, która kreuje między innymi rynek elektromobilności.

PSPA zrzesza ponad 190 przedsiębiorstw, a my jesteśmy jednym z nich, działając na rzecz rozwoju recyklingu dla elektromobilności i automotive.